شرح
ماژول دیود لیزر مادون قرمز 976 تا 980 نانومتر با فیبر توان بالا کوپل شده
امکانات:
ماژول لیزر پزشکی چند حالته
بسته پروانه 14 پین
فیبر قابل جدا شدن
هسته فیبر 200 یا 400 میلی متر اختیاری است
توان خروجی 10w,12w,15w با قدرت بالا
فتودیود، کولر TE، ترمیستور، پرتو هدف و آشکارساز فیبر
کاربرد:
دستگاه لیزر پزشکی
حس کردن
دیگران
BrandNew Tech همچنین می تواند LD جفت شده با فیبر سفارشی را ارائه دهد
لطفا درخواست ویژه خود را به من اطلاع دهید:
1. توان خروجی سفارشی
2. فیبر سفارشی
3. اتصال فیبر سفارشی

مشخصات:
مورد شماره. FC976CB15
نام مورد: لیزر دیود فیبر کوپل چند حالته پروانه قابل جدا شدن
| نوری | |
| طول موج مرکز | 976nm٪ c2٪ b110nm |
| توان خروجی | 15W |
| حالت کار | Cw |
| فیبر | قابل جدا شدن |
| هسته فیبر | 200 میلی متر / 400 میلی متر |
| فیبر NA | ٪7b٪7b0٪7d٪7d.22NA |
| طول فیبر | ژاکت 2.5 متر / 2.5 میلی متر |
| اتصال فیبر | دانلود: SMA905.000.000 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی | 9A |
| جریان آستانه | 0.6A |
| ولتاژ بهره برداری | 4V |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه |
توابع ترسیم و پین بسته:

تگ های محبوب: دیود لیزر پروانه قابل جدا شدن 15W 976nm 980nm تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










