لیزر دیود تک میله 780 نانومتری 60 وات
لیزر دایود تک نوار 780 نانومتری 60 وات، پیوند قالب لیزری در یک پایه نوع CS. یک CTE{2}}منطبق بین دای و هیت سینک اضافه می شود تا به عنوان یک لایه بافر عمل کند. میله دیود با استفاده از لحیم کاری طلا/قلع که بر روی یک هیت سینک مسی نصب شده است و به عنوان سمت P{4}} عمل می کند، به پایه CuW متصل می شود. سمت N-به سمت P- سیمی متصل شده است. توان خروجی معمولی 60{10}}300 وات در حالت CW یا QCW است که آن را برای کاربردهای پمپاژ حالت جامد، پردازش مواد با دیود مستقیم، پزشکی، تصویربرداری مجدد و روشنایی مناسب میسازد.
ویژگی ها:
توان می تواند 40 وات، 60 وات، 80 وات، 100 وات باشد
خنک کننده غیرفعال استاندارد نوع CS با نوار دیود لیزری 10 میلی متری
با FAC در دسترس است، واگرایی محور سریع (FWHM) 1 درجه
برنامه اصلی:
چاپ
پزشکی
پمپاژ لیزری حالت جامد هماهنگ
کاربردهای مستقیم مانند پردازش مواد

برگه داده
شماره کالا: CC780DL60
| نوری | |
| طول موج مرکز | 780 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| توان خروجی | 60W |
| حالت کار | CW |
| تعداد امیتر | 19 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 60A |
| آستانه Ith فعلی | 10.5A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.85V |
| راندمان تبدیل نیرو | 52% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 30 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
| ضریب دما | ~ 0.3 نانومتر / درجه |
طراحی

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود تک نوار 780 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










