شرح
20mW 1170nm برای نصب دیود لیزر
ویژگی
- حداکثر طول موج 1170 نانومتر (20±) نانومتر
- توان خروجی نوری CW 20 مگاوات
- جریان عملیات<110 mA
کاربرد
- منبع نور دید در شب مادون قرمز
- نظارت و هوشیاری ترافیک
- لیزر درمانی
- تصفیه آب
- لیزر لیدار

- دیود لیزری{0}Pero، تک حالته{1}}، که نوری را در 1170 نانومتر ساطع میکند و توان خروجی CW تا 20 میلیوات را ارائه میکند.
- لیزر در بسته بندی TO-9 با فتودیود یکپارچه برای افزایش قابلیت اطمینان و پایداری بسته بندی شده است.
- دیودهای لیزر یک انتخاب عالی برای مشتریانی هستند که به دنبال بهترین عملکرد{{0}--هنر در طراحی{3}}زیر{4}}کم هزینه هستند.
- این لیزرها در طول موج های InP از 12xx تا 19xx در انواع پیکربندی های قدرت، طول موج، کلاهک و لنز موجود هستند.
- کاربردهای لیزرهای زیر کوه SemiNex عبارتند از OEM Medical، Consumer Medical، LiDAR، هدف گیری نظامی، محدوده و روشنایی.
- طول موج ها و تنظیمات سفارشی در صورت درخواست در دسترس هستند.
برگه داده
شماره کالا: TO1170DL20
| نوری | |
| طول موج مرکز | 1170 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 20 نانومتر |
| توان خروجی | 20 میلی وات |
| واگرایی محور سریع | 30 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 10 درجه |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | <110mA |
| آستانه Lth | <60mA |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.3V |
| ترمیستور | |
| دمای عملیاتی | -40 تا 50 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 80 درجه |
نقاشی:
تگ های محبوب: 20mW 1170nm TO mount Laser Diode تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










