شرح
دیود لیزری 1W 830 نانومتری برای CTP
طراحی ویژه برای صفحه نمایش CTP Plate Belichter

برگه اطلاعات:
شماره کالا: LD830TO1
نام مورد: 1W 830nm 9mm TO LD
| نوری | |
| طول موج مرکز | 830 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 1W |
| واگرایی محور سریع | 35 درجه |
| واگرایی محور آهسته | 10 درجه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 1A |
| آستانه Ith فعلی | 80 میلی آمپر |
| ولتاژ کاری | 2V |
| ولتاژ معکوس LD | & lt؛ 2V |
| بهره وری شیب | 1.1W/A |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | -40~70℃ |
| دمای ذخیره سازی | -40~80℃ |
نقاشی:

سوالات متداول:
آیا محدودیت MOQ دارید؟
MOQ کم، 10 عدد برای بررسی نمونه در دسترس است
آیا برای محصولات گارانتی ارائه می دهید؟
بله، تمام محصولات قبل از ارسال تست شده اند.
پشتیبانی از تکنیک مادام العمر 2 سال گارانتی.
تگ های محبوب: 1w 830nm به دیود لیزر برای تامین کنندگان ctp، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










