لیزر دایود 785 نانومتری برای طیف سنج رامان
جزئیات سریع
طول موج مرکز 785 نانومتر
طراحی ویژه برای طیف سنج رامان و تشخیص آئروسل
توان خروجی 600mW 1W 2W 3W اختیاری است
انطباق با ROHS
اتصال Au/Sn تراشه به هیت سینک باز C-Mount
عمر طولانی و عملکرد خوب
طرحهای بسته چندگانه شامل پایههای CoS، پایههای C، پایههای F و فیبر کوپل شده است.

برگه مشخصات:
شماره مورد: CM785DL1
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 785 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| توان خروجی | 1W |
| پهنای طیفی FWHM | 4 نانومتر |
| بهره وری شیب | 1.0W/A |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 1.5A |
| آستانه Ith فعلی | 0.6A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.8V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30~70℃ |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/℃ |
طراحی

نور لیزر ساطع شده از این دستگاه نامرئی بوده و برای چشم انسان مضر است. هنگامی که دستگاه در حال کار است، از نگاه مستقیم به خروجی فیبر یا به پرتو هماهنگ در امتداد محور نوری آن خودداری کنید. در حین کار باید از عینک ایمنی لیزری مناسب استفاده کرد.
حفاظت از ESD - تخلیه الکترواستاتیک علت اصلی خرابی غیرمنتظره محصول است. برای جلوگیری از ESD اقدامات احتیاطی شدید انجام دهید. هنگام کار با محصول از بند های مچ دست، سطوح کار زمین شده و تکنیک های آنتی استاتیک دقیق استفاده کنید.
تگ های محبوب: لیزر دیود 785 نانومتری برای تامین کنندگان طیف سنج رامن، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










