تراشه لیزر تک امیتر پالس 905 نانومتری 100 وات
ویژگی ها:
- قدرت: 25 وات، 50 وات، 75 وات، 100 وات، 140 وات
- اندازه امیتر برای 100W: 300μm x 16μm
- مقاومت در برابر دمای بالا
برنامه های کاربردی:
- روبات های جارو
- وسایل نقلیه لجستیکی بدون سرنشین
- هواپیماهای بدون سرنشین و غیره
لیدار به عنوان مهم ترین حسگر مورد استفاده در وسایل نقلیه خودران، می تواند اهداف را به دقت اندازه گیری، شناسایی و ردیابی کند و به جلوگیری از موانع کمک کند. برای اطمینان از ایمنی وسایل نقلیه خودران مهم است. و اصلی ترین جزء لیدار تراشه است، تراشه عملکرد محصولات لیدار را تعیین می کند. کیفیت تراشه تعیین کننده جهت رانندگی مستقل است.
ویژگی های کلیدی:
توان خروجی بالا:
تراشه لیزری تک امیتر پالسی 905 نانومتری با حداکثر توان خروجی 100 وات، عملکرد فوقالعادهای را از نظر شدت نور ارائه میکند. این توان بالا بهویژه برای کاربردهای تشخیص و اندازهگیری برد بلند، جایی که پالسهای قوی و انرژی{4} بالا لازم است، مفید است.
طول موج 905 نانومتر:
طول موج 905 نانومتر تعادل بهینه ای را بین توان خروجی و نفوذ در مواد مختلف ایجاد می کند و آن را برای کاربردهایی مانند اسکن سه بعدی، ناوبری خودروی خودمختار و نظارت بر محیط ایده آل می کند. طول موج 905 نانومتر همچنین تداخل با نور مرئی را به حداقل می رساند و از تشخیص واضح و اندازه گیری دقیق تر اطمینان می دهد.
عملیات پالس:
تراشه لیزری که در حالت پالس کار می کند، اوج قدرت بالایی را در فواصل کوتاه فراهم می کند. این ویژگی آن را به ویژه برای اندازهگیری زمان{{1} پرواز در سیستمهای LIDAR مناسب میسازد، جایی که پالسهای سریع برای تعیین دقیق فاصلهها بر اساس مدت زمانی که طول میکشد تا نور به هدف برسد و برگردد، مورد نیاز است.
طراحی تک امیتر:
طراحی تک فرستنده یک پرتو بسیار متمرکز را تضمین می کند و به بهبود کیفیت و پایداری پرتو کمک می کند. این طراحی همچنین یکپارچه سازی سیستم را ساده می کند و راه حلی فشرده تر و قوی تر برای برنامه های کاربردی-پرقدرت ارائه می دهد.
قابلیت اطمینان و دوام:
تراشه لیزری تک امیتر پالسی 905 نانومتری 905 نانومتری برای عملکرد طولانی مدت در محیطهای خشن ساخته شده است. با راندمان حرارتی بالا طراحی شده است تا اتلاف گرما را مدیریت کند و عملکرد ثابت را در طول زمان حتی در شرایط سخت تضمین کند.
برنامه های کاربردی همه کاره:
این تراشه لیزری در انواع-فناوریهای پیشرفته استفاده میشود. کاربردهای آن عبارتند از:
LIDAR: برای اندازه گیری دقیق فاصله و نقشه برداری سه بعدی در وسایل نقلیه خودران و روباتیک.
محدوده یاب: در سیستم های نظامی و دفاعی برای تشخیص هدف و اندازه گیری فاصله.
سنجش و تصویربرداری: برای نظارت صنعتی و محیطی و همچنین تشخیص پزشکی.
ارتباط: در سیستمهای ارتباطی نوری، بهویژه در برنامههای-ارتباطات نوری فضایی آزاد (FSO).
برگه اطلاعات:
شماره کالا: LC905SE100
نام مورد: تراشه لیزری تک امیتر 100 واتی
| نوری | |
| طول موج مرکز | 905 نانومتر |
| توان خروجی | 100W |
| حالت کار | QCW |
| پهنای طیف | 4 نانومتر |
| عرض امیتر | 300 میلی متر |
| امیتر پیچ | 400 میلی متر |
| طول حفره | 750 میلی متر |
| ضخامت | 150 میلی متر |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 30 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 13 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | TE |
| بهره وری شیب | 4.7W/A |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 31A |
| آستانه Ith فعلی | 0.8A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 12V |
| راندمان تبدیل | 41% |
| عرض پالس | 200 ثانیه |
| چرخه وظیفه | 0.01% |
| فرکانس تکرار | 5000 هرتز |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.31 نانومتر / درجه |
نمودار PIV زیر 25 درجه:

-تراشه لیزر تک امیتر (638nm,755nm,808nm,880nm,905nm,9xxnm,1064nm,1470nm,1550nm)
-تراشه لیزر تک نوار (780nm,808nm,880nm,940nm,976nm,1470nm,1550nm)
به مشاوره برای سایر مشخصات خوش آمدید.
تگ های محبوب: تامین کنندگان تراشه لیزر تک امیتر 905 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










