دیود لیزری COS 6W 808nm
دیود لیزری 6W 808 نانومتری COS یک انتخاب عالی برای مشتریانی است که به دنبال عملکرد هنری-- با توان بالا در طراحی کمهزینه پایین پایه استاندارد هستند. Brandnew در محدوده طول موج 8XX تا 9XX ارائه می شود و در پیکربندی های مختلفی از جمله دستگاه های تک حالته و چند حالته برای عملکرد CW و پالس ارائه می شود. کاربردهای دیود لیزری 6W 808 نانومتری COS شامل پزشکی OEM، منبع پمپ، هدفگیری نظامی، OTDR، محدودهیابی و روشنایی است. طول موج ها و تنظیمات سفارشی در صورت درخواست در دسترس هستند.
ویژگی ها:
راندمان تبدیل بالا؛
عمر کاری > 20000 ساعت؛
جریان تاریک کم، ظرفیت کم؛
قابلیت اطمینان بالا، عمر عملیات طولانی؛
محصولات سفارشی برای مشتریان
برنامه های کاربردی:
صنعت؛
پمپ؛
روشنایی؛
درمان پزشکی.

برگه داده
شماره مورد: COS808DL6
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| توان خروجی | 6W |
| عرض امیتر | 100 میلی متر |
| برقی | |
| جریان آستانه | 0.9A |
| جریان عملیاتی | 6A |
| ولتاژ عملیاتی | 1.8V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15-55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
| دمای طول موج ضریب | 0.35 نانومتر در درجه |
نقاشی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر 6w 808nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










