آرایه لیزر دیود افقی 1000 وات 808 نانومتری
ویژگی ها:
- 1000 وات توان خروجی بالا
- کیفیت فوق العاده و خدمات پس از آن خوب است
- حالت خنک کننده هدایت
- حالت کار QCW، 12 ماه گارانتی
برنامه های کاربردی:
- پزشکی
- پردازش مواد
- روشنایی IR

علاوه بر پشته عمودی، ما همچنین دارای پشته افقی. 2کیلووات 1064 نانومتر لیزر دیود افقی پشته خنکشده با حالت کار QCW هستیم. بسته بندی و سینک های حرارتی{3}برای کاهش مقاومت حرارتی کلی بهینه شده اند. با استفاده از لحیم کاری سخت AuSn، پشته ها در یک بسته فشرده و ناهموار مونتاژ می شوند. این امکان اتصال آسان به مبدل حرارتی را برای دستیابی به کنترل حرارتی عالی فراهم می کند.
برگه داده آرایه لیزر دیود افقی 1000W 808nm
شماره مورد: CC808HA1000
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| حالت کار | QCW |
| توان خروجی | 1000W |
| تعداد میله ها | 5 |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 38 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 12 درجه |
| عرض پالس | 200 ما |
| فرکانس | 100 هرتز |
| چرخه وظیفه | <2% |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 200A |
| آستانه Lth | 25A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 10V |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
طراحی آرایه لیزر دیود افقی 1000W 808nm:

در شرکت BrandNewTech، ما در ارائه آرایههای دیود لیزری با خنککننده رسانایی پیشرفته و پیشرفته برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریانمان تخصص داریم. آرایه های دیود لیزر افقی QCW (شبه-موج پیوسته) ما گواهی بر تعهد ما به نوآوری و کیفیت در فناوری لیزر است.
پشته های دیود لیزری در پیکربندی های عمودی یا افقی موجود هستند که در هر دو حالت CW و پالس کار می کنند. پشته های دیود افقی از بسیاری از میله های لیزر دیود تشکیل شده است که در کنار هم قرار گرفته اند. این ترتیب قدرت خروجی بالاتر و یکنواختی پرتو را بهبود می بخشد، زیرا دیودهای منفرد را می توان به صورت جداگانه کنترل و تنظیم کرد. برای کاربردهای خاص، مانند پمپاژ جانبی لیزرهای حالت جامد، زمانی که به توان های نوری بالاتر نیاز است، آرایه های نوار لیزر به صورت افقی بسته بندی می شوند.
پشتههای دیود عمودی از میلههای لیزر دیود زیادی تشکیل شدهاند که به صورت عمودی مرتب شدهاند و هر کدام به صورت سری عمل میکنند. این چیدمان ردپایی کوچکتر و طراحی فشردهتر را فراهم میکند، اما همچنین حداکثر توان خروجی را محدود میکند و میتواند منجر به یک پرتو ناهموار شود.

تگ های محبوب: تامین کنندگان آرایه دیود افقی 1000W 808nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










