دیود لیزر ADSS 755 808 1064 نانومتری
امکانات:
3 ترکیب طول موج مختلف (755nm+808nm+1064nm)
تک طول موج نیز موجود است.
لحیم کاری Ausu قابلیت اطمینان بالا را تضمین می کند.
10 میله، تعداد میله ها را می توان سفارشی کرد.
اندازه استاندارد، طراحی ویژه برای اکثر تعمیرات و جایگزینی دستگاه های موبر چینی.
برای اطلاعات بیشتر، لطفاً آزادانه با من تماس بگیرید! (ایمیل: info@brandnew-china.com)


برگه داده
شماره مورد: WC781VS600
| نوری | |
| طول موج مرکز | 755 نانومتر/808 نانومتر/1064 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| حالت کار | QCW |
| توان خروجی در هر بار | 60W |
| تعداد میله ها | 10 |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 38 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 12 درجه |
| عرض پالس | ≤400 میلیثانیه |
| چرخه کار | ≤40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی | ~50A |
| جریان آستانه | ~10A |
| ولتاژ بهره برداری | ~18V |
| راندمان تبدیل | ~50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20~30℃ |
| دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
| دیگران | |
| خنک کننده | آب مقطر |
| نرخ جریان / نوار | 4 تا 6 لیتر در دقیقه |
| حداکثر فشار ورودی | 350 ~ 500 کیلو پاسکال |
| دمای آب (بدون تراکم) | 23~27℃ |
| ذرات آب فیلتر شده | & lt؛ 20 میکرومتر |
نقشه کشی بسته

خدمات تعمیرات:
اگر مهارت های اولیه مونتاژ دارید، می توانید پشته لیزر ما را مستقیماً سفارش دهید.
اگر نه، می توانید دسته را برای ما ارسال کنید، مونتاژ رایگان است، فقط باید هزینه پشته لیزر و حمل و نقل را بپردازید.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: info@brandnew-china.com
تگ های محبوب: 755 808 1064 نانومتری تبلیغات دیود لیزری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










