دیود لیزر جفت شده فیبر 80 واتی 1720 نانومتری
وقتی صحبت از جوشکاری پلاستیک شفاف می شود، دقت و قابلیت اطمینان قابل مذاکره نیست. لیزر دیود جفت شده فیبر 80 وات 1720 نانومتری در خط مقدم نوآوری های فناوری قرار دارد و قدرت، طول موج و کارایی لازم برای برتری در محیط های تولیدی پر تقاضا را ارائه می دهد.
طول موج 1720 نانومتر برای کاربردهای جوش پلاستیک شفاف طراحی شده است و جذب بهینه را برای اتصال بدون درز و با کیفیت بالا تضمین می کند. این منجر به حداقل آسیب حرارتی به مواد اطراف می شود و آن را برای مجموعه های ظریف عالی می کند. این لیزر دیود با توان خروجی چشمگیر 80 وات انرژی کافی برای جوش های سریع و قابل اعتماد فراهم می کند. مجهز به کانکتور فیبر SMA905، هسته فیبر 600um و دیافراگم عددی 0.22NA

مشخصات
شماره مورد:FC1720DL80
| نوری | |
| طول موج مرکز | 1720 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 20 نانومتر |
| توان خروجی | 80W |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 11A |
| آستانه Lth | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 55V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه |
نقاشی:
تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر جفت شده فیبر 80w 1720 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










