دیود لیزر جفت شده با فیبر 150 وات 808 نانومتری
دیود لیزر جفت شده با فیبر 150 وات 808 نانومتری، خروجی 150 وات را از طریق فیبر 200 میکرومتری ارائه می دهد. این لیزر دایود برای ارائه توان خروجی بسیار بالا برای بازار لیزر فیبر و برای سازندگان مستقیم سیستم با پیکربندی پمپ فشرده تر طراحی شده است.
نسخه سفارشی و سیستم های طراحی شده برای فیبرهای مختلف در دسترس هستند.
کاربرد: پزشکی چاپ صنعت پمپاژ

نقاشی:

برگه اطلاعات:
| نوری | |
| طول موج مرکز | 5±808 نانومتر |
| توان خروجی | 150W |
| پهنای طیفی FWHM | 4.5 نانومتر |
| بهره وری شیب | 12.5W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | & gt؛ 60 میلی متر |
| طول فیبر | 1.5m |
| هسته فیبر | 200 میلی متر |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | برهنه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 11~12A |
| آستانه Ith فعلی | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 34.5V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~45% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی | -20-55℃ |
چرا ما را انتخاب کنید
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
شرکت BrandNew که در سال 2011 تأسیس شد، لیزرهای دایود پرقدرت و سیستمهایی را در طیف وسیعی از توانها و طول موجهای خروجی از جمله لیزرهای فیبر کوپل، نوار پشتهای و لیزرهای پلاگین و پخش تولید میکند.
با ما تماس بگیرید
تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر جفت شده فیبر 150w 808nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










