شرح
لیزر دیود تک میله CW
توضیحات محصول
لیزر دایود تک میله CW دارای قابلیت اطمینان بالا، پایداری بالا و روشنایی بالا، مناسب برای کاربردهای لیزر صنعتی است. آنها عمر طولانی دارند، برای استفاده در محیط های سخت مناسب هستند و از حالت لیزر مداوم CW پشتیبانی می کنند. میله های دیود لیزری بسته بندی شده CS در کاربردهای صنعتی به خوبی عمل می کنند و برای انواع وظایف پردازش دقیق مانند برش دقیق، جوشکاری، سوراخ کاری و حکاکی مناسب هستند.
ویژگی:
بسته بندی مهر و موم شده تک بار
توان خروجی بالا 60 وات
پایداری بالا
عمر طولانی
لبخند کم رنگ
پیوند AuSn
انطباق با RoHS
کاربرد:
پمپاژ صنعت چاپ پزشکی

برگه داده
شماره کالا: CC880DL60
| نوری | |
| طول موج مرکز | 880 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 60W |
| حالت کار | CW |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 36 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 10 درجه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 65A |
| آستانه Ith فعلی | 10A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.8V |
| راندمان تبدیل نیرو | 45% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20 تا 30 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
| ضریب دما | ~ 0.3 نانومتر / درجه |
طراحی

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود تک میله cw، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










