دیودهای لیزر پالسی نصب شده در 905 نانومتر
جزئیات سریع
دیودهای لیزر پالسی با توان بالا (PLD) در 905 نانومتر، توان خروجی تا 150 وات
ساختار چند اتصالی با قدرت بالا برای میدان دور باریک
ساختار AlGaAs سری 905 قابلیت اطمینان بالا و پایداری دما را فراهم می کند
همچنین به بهترین ویژگی های پرتو دست می یابد
این PLD های 905 نانومتری در محفظه های TO-18، 5.6 میلی متر، 9 میلی متر یا 8-32 Coax و همچنین یک تراشه روی پایه سرامیکی موجود هستند.
طرح های خاص مشتری و سایر طول موج ها در صورت درخواست در دسترس هستند.
این دیودهای لیزری در محدوده یابی، نظارت بر سرعت، رادارهای لیزری، اسکنرهای امنیتی و پرده های نور لیزر یا در سیستم های آزمایش و اندازه گیری استفاده می شوند.

برگه اطلاعات:
شماره کالا: LD905TO150
نام مورد: لیزر 150W 905nm 9mm TO دایود
| نوری | |
| طول موج مرکز | 905 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | ~150W |
| طیف FWHM | 5 نانومتر |
| واگرایی محور سریع | & lt؛ 30 درجه |
| واگرایی محور آهسته | & lt؛ 10 درجه |
| اندازه پرتو | 200x10mm |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 30A |
| جریان آستانه | 1A |
| ولتاژ بهره برداری | 42V |
| عرض پالس | 100 ثانیه |
| فرکانس تکرار | 5 کیلوهرتز |
| چرخه کار | 0.05% |
| ولتاژ معکوس | & lt؛ 6 ولت |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | -40~70℃ |
| دمای ذخیره سازی | -40~85℃ |
| ضریب دمای طول موج | 0.28 نانومتر/ºC |
| دمای لحیم کاری | 260℃ |
نقشه کشی بسته

نمودار برق/جریان

طیف
![VGWL2_P]B2ITKHDE8Y2`B0B](/Content/uploads/201998745/201911221538248516118.png)
ضریب دمای طول موج

واگرایی پرتو

تگ های محبوب: به دیودهای لیزر پالسی نصب شده در 905 نانومتر تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










