شرح
650W 905 نیوتن متر تا لیزر دیود
توضیح محصول
905 نانومتر ؛ قدرت نوری 650 W ؛ تایپ . پالس عرض 200 نانومتر ؛ 5 کیلوهرتز
دیودهای لیزر 905 نانومتر برای عملیات پالس ، یک مدار شلیک لیزر پالس را در همان بسته بندی لیزر قرار می دهد..}} reding هیبریداسیون راننده اجازه می دهد عرض پالس بسیار باریک تر و زمان افزایش سریعتر از نیازهای ولتاژ پایین تر از درایورهای لیزر گسسته {{.
ویژگی های کلیدی:
راندمان بالا
انتشار قدرت اوج بالا
طول موج انتشار اوج: 905 نانومتر
عملکرد ولتاژ کم
برنامه ها:
دامنه ها ، سقف ها ؛ شبیه سازی سلاح ها ؛ نقشه برداری لیدر
برگه داده ها:
مورد شماره .: to905dl650
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکزی | 905 نیوتن متر |
| تحمل طول موج | 10 نانومتر |
| قدرت خروجی | 650W |
| واگرایی سریع محور | 38Degree |
| واگرایی محور آهسته | 12degree |
| برق | |
| عملیاتی IOP فعلی | 3A |
| جریان آستانه | 60A |
| ولتاژ کار | 12V |
| ولتاژ معکوس LD | 30V |
| عرض نبض | 200n |
| فراوانی تکرار | 5 کیلو هرتز |
| گرمی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40 ~ 80 درجه |
اندازه نقاشی

تگ های محبوب: 650W 905 نانومتر به دیود تأمین کنندگان لیزر ، تولید کنندگان چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، ساخته شده در چین










