دیود لیزر 2W 1064nm TO-3
جزئیات سریع:
فناوری مونتاژ لحیم کاری سخت Ausn، قابلیت اطمینان بالاتر
بسته استاندارد TO-3، دیگران بنا به درخواست شما
راندمان تبدیل OE بهینه شده
کاربرد: پمپاژ لیزری حالت جامد، پمپاژ لیزری فیبر
منابع نور دید در شب مادون قرمز، پزشکی/دندانپزشکی، روشنایی

برگه اطلاعات:
شماره کالا: TO1064DL2
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز λ | 1064 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| توان خروجی | 2W |
| عرض طیفی | 4 نانومتر |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 40 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 10 درجه |
| حالت پلاریزاسیون | TE |
| بهره وری شیب | 1.0W/A |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 3A |
| آستانه Ith فعلی | 0.35A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 2.0V |
| راندمان تبدیل نیرو | 45% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 25℃ |
| دمای ذخیره سازی | -40~85℃ |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/ºC |
نقاشی:

سوالات متداول:
چگونه می توان یک سفارش را ادامه داد؟
1. برای جزئیات بیشتر از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید
2. ما برای پرداخت PI برای شما ارسال می کنیم، مدت پرداخت T/T یا Western Union است
3. هنگامی که پرداخت انجام شد، ما تولید را ترتیب می دهیم
4. زمان تحویل 1-2 هفته است به تعداد سفارش و درخواست متفاوت بستگی دارد.
5. پس از تحویل، شماره ردیابی TNT FedEx DHL UPS را برای شما ارسال می کنیم.
تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر 2w 1064 نانومتر به 3، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










