شرح
پین MINI Photodiode-TIA TO46 2.5Gbps
Mini TIA، یک گیرنده ارتباط نوری کوچک و کم مصرف است که معمولاً برای برنامههای ارتباط نوری کوتاه-از راه دور استفاده میشود. دارای یک آشکارساز نوری و پیش تقویت کننده کوچکتر است که مصرف انرژی کم و پهنای باند بالاتر را ممکن می کند. با این حال، به دلیل اندازه کوچکتر و بهره کمتر، Mini TIA ممکن است حساسیت و عملکرد نویز کمتری داشته باشد.
برنامه های کاربردی
GePON، Gigabit Ethernet، کانال فیبر
فرستنده های SFF، SFP، GBIC
CSFP
توضیحات
این محصول یک پین فوتودیود با سرعت بالا و TIA را با AGC ادغام می کند.

برگه اطلاعات:
| حداکثر مطلق رتبه بندی | |
| ولتاژ تغذیه TIA | 0-4.5V |
| ولتاژ تغذیه PD | 15V |
| جریان معکوس PD | 10 میلی آمپر |
| برق نوری ورودی | 5 میلی وات |
| دمای لحیم کاری | 260/10 درجه بر ثانیه |
| شرایط عملیاتی توصیه شده | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| ولتاژ عملیاتی TIA | 3.3V |
| ولتاژ عملیاتی PD | 3-15V |
| Opto - مشخصه الکتریکی | |
| پهنای باند | 1.75 گیگاهرتز |
| حساسیت | -23.0dBm |
| اضافه بار نوری | 0dBm |
توجه: تنش های بیش از حد حداکثر مطلق می تواند باعث آسیب دائمی به دستگاه شود.
نقاشی:

تگ های محبوب: فتودیود مینی پین-تیا به46 2.5گیگابیت بر ثانیه تامین کنندگان، تولیدکنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










