شرح
5 وات 940 نانومتر F-ساعی کننده تک لیزری دایود
نمای کلی
ویژگی ها:
تراشه نیمه هادی ساخت آلمان
قابلیت اطمینان بالا
روشنایی بالا
پیوند AuSn
پایداری بالا
برنامه های کاربردی محیط سخت
تجهیزات پردازش و آزمایش کارآمد و دقیق
اطلاعات تکمیلی:
حداکثر مطلق رتبهبندیها را میتوان فقط برای مدت کوتاهی روی دستگاه اعمال کرد. قرار گرفتن در معرض حداکثر رتبهبندیها برای مدت طولانی یا قرار گرفتن در معرض بیش از یک یا چند درجه حداکثر ممکن است باعث آسیب شود یا بر قابلیت اطمینان دستگاه تأثیر بگذارد.

برگه مشخصات:
شماره کالا: FM940DL5
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 940 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 5 نانومتر |
| توان خروجی | 5W |
| پهنای طیفی FWHM | 2.5 نانومتر |
| حالت پلاریزاسیون | TE |
| بهره وری شیب | بزرگتر یا مساوی 1.1W/A |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | کمتر یا مساوی با 6A |
| آستانه Ith فعلی | کمتر یا مساوی 0.55A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | کمتر یا مساوی 2 ولت |
| راندمان تبدیل نیرو | بزرگتر یا مساوی 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 35 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 80 درجه |
| ضریب دمای طول موج | -0.3 نانومتر/درجه |
طراحی
![product-1-1 34`D9Y7EO~Q4]KE0[9`V1~T](/Content/uploads/202098745/202001181524572852456.png)
تگ های محبوب: 5w 940nm f-تامین کننده تک امیتر لیزر دیود نصب، سازنده چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










