شرح
10W 915nm F-دیود لیزری کوه
نمای کلی
ویژگی ها:
طرح تک قطره چکان
توان خروجی بالا
پایداری بالا
عمر طولانی
انطباق با RoHS
برنامه های کاربردی:
نمایش، پمپاژ، صنعت، پزشکی، تحقیقات علمی

گزینه های دیگر:
635 نانومتر: 0.35 -0.5 W
808 نانومتر: 5 - 10 W
915 نانومتر: 5 - 10 W
940 نانومتر: 5 وات
976 نانومتر: 5 - 10 W
1470 نانومتر: 1 وات
1550 nm: 1 W
برگه مشخصات:
شماره کالا: FM915DL10
| نوری | |
| طول موج مرکز λ | 915 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی | 10W |
| عرض طیفی | 4 نانومتر |
| بهره وری شیب | 1.0W/A |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 36 درجه |
| 10Deg | |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 11A |
| آستانه Ith فعلی | 0.5A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.8V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 55 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30~70℃ |
| ضریب دمای طول موج | -0.3 نانومتر/درجه |
طراحی

تگ های محبوب: 10w 915nm f-mount laser diode suppliers, manufacturers China, factory, wholesale, made in China










