تراشه لیزری دیود 100 واتی 980 نانومتری CW حالت کار با 47 امیتر برای منبع پمپاژ
ویژگی ها:
- توان خروجی 100 وات در طول موج مرکزی 780 نانومتر علاوه بر این
- حالت کار CW؛
- چند امیتر؛
- 47 قطره چکان;
- طراحی ساختار اپیتاکسیال جدید و اپیتاکسی مواد؛
- ما همچنین 100 وات 808 نانومتر، 300 وات 808 نانومتر، 500 وات 808 نانومتر، 100 وات 970 نانومتر……
کاربرد:
نیمه هادی برای لیزرهای دیودی{0}بالا در پردازش مستقیم مواد
برای گرمایش یا روشنایی

تراشه لیزری دیود 100 وات 980 نانومتری CW ما با 47 فرستنده برای منبع پمپاژ دارای قدرت خروجی باورنکردنی در طول موج مرکزی 780 نانومتر، چند امیتر و طراحی ساختار همبسته جدید است، این تراشه انقلابی در پردازش مستقیم مواد، گرمایش و روشنایی در صنعت نیمه هادی ها خواهد کرد. مناسب برای لیزرهای دیود با قدرت{{5}بالا، عملکرد بی نظیری را با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله 100W 808nm، 300W 808nm، 500W 808nm، و 100W 970nm ارائه می دهد. این محصول راه حلی عالی برای مشاغلی است که به دنبال افزایش دقت و کارایی خود هستند. امروز با ما تماس بگیرید تا درباره تراشه لیزری دیود 100 واتی 980 نانومتری CW با 47 امیتر برای منبع پمپاژ بیشتر بدانید و کسب و کار خود را به سطح بعدی ببرید.
برگه داده
شماره کالا: FC980SB100
نام مورد: تراشه لیزر تک نوار 100 واتی 980 نانومتری
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکزی | 980 نانومتر |
| توان خروجی | 100W |
| تعداد امیتر | 47 |
| عرض امیتر | 100 میلی متر |
| امیتر پیچ | 200 میلی متر |
| طول حفره | 1500 میلی متر |
| طول میله |
10 میلی متر |
| ضخامت میله | 115 میلی متر |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 105A |
| آستانه Ith فعلی | 15A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 1.6V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.35 نانومتر در درجه |
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 80 درجه |

دیودهای لیزر نیمه هادی به عنوان واسطه افزایش برای ECL ها استفاده می شود. دیود لیزر یک دستگاه نیمه هادی با طول حدود 250 تا 500 میکرومتر و ضخامت 60 میکرومتر است که بر روی یک هیت سینک مسی یا سرامیکی نصب شده است. جریان از طریق تماس اهمی بالایی تزریق می شود. فوتون ها توسط لایه های همپایی ساختار تولید و هدایت می شوند. لایه نازکی که در آن الکترونها و حفرهها برای تولید نور دوباره ترکیب میشوند، ناحیه فعال نامیده میشود. انتشار تحریک شده در ناحیه فعال اساس عمل لیزر را تشکیل می دهد که توسط بازخورد نوری از وجوه یا یک حفره خارجی هدایت می شود.
تگ های محبوب: تراشه نیمه هادی تراشه میله لیزری تک امیتر دیود 100 وات 980 نانومتری تامین کنندگان محصولات، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










