شرح
آرایه لیزر دیود افقی G-Stack با طول موج 900 وات QCW
ما لیزر دایود پشته افقی با آرایه G-Stack داریم که با QCW کار می کند. میله های لیزر ما از آلمان وارد می شوند که دارای روشنایی بالا، قابلیت اطمینان و پایداری بالا هستند. در این توان، ما دارای طول موج چندگانه، 802 تا 816 نانومتر هستیم.
امکانات:
طول موج چند رنگ 802 ~ 816 نانومتر
لیزر با طیف گسترده 14 نانومتری
طراحی بسته G-Stack
هدایت QCW خنک شده
کاربرد:ابزار اندازه گیری، تحقیقات علمی، صنعت

برگه داده
شماره مورد: CC8XXHS900
نام مورد: لیزر دیود 900 واتی G-Stack
| نوری | |
| طول موج مرکز | 802 ~ 816 نانومتر |
| توان خروجی | 900W |
| تعداد میله ها | 5 |
| حالت کار | QCW |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 40 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 10 درجه |
| پهنای طیفی FWHM | 14 نانومتر |
| فرکانس | 25 هرتز |
| عرض پالس | & lt؛ 400 us |
| چرخه کار | <1% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 200A |
| آستانه Ith فعلی | 40A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 9.5V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -55~+85℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.3nm/℃ |
نقاشی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود g-stack 900w، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










