720 وات خنکشده با کیفیت بالا برای ماژولهای میله دیود لیزر 808 نانومتری پشتههای افقی آرایههای نوار دیود لیزری نصب نشده
ویژگی ها:
- حالت کار QCW، Conduction Cooled
- تراشه های نیمه هادی ساخت آلمان
- طراحی فشرده، ادغام آسان
کاربرد:
- دستگاه رفع موهای زائد
- ابزار پزشکی
- برنامه چاپ
- پمپاژ حالت جامد
- تحقیقات علمی

ما لیزر دایود پشته افقی 720 وات 808 نانومتری را عرضه می کنیم. با G{3}}Stack، عمر طولانی و قابلیت اطمینان بالا و پایداری دارد. ما سالها در لیزر دایود تخصص داشتیم و اکثر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دادیم. کیفیت اصل ما است، ما به کیفیت محصولات خود توجه زیادی می کنیم و 18 ماه گارانتی داریم.
برگه داده
شماره مورد: CC808HS720
نام مورد: 720W Conduction Cooled QCW Horizontal Stack
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808nm±3nm |
| توان خروجی | 720W |
| تعداد میله ها | 5 |
| حالت کار | QCW |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 40 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 10 درجه |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| عرض پالس | 200 ما |
| فرکانس | 20 هرتز |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 200A |
| آستانه Ith فعلی | 25A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 10V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | -45~{1}} درجه |
| دمای ذخیره سازی | -55~{1}} درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر / درجه |
نقاشی:

720W Conduction Cooled با کیفیت بالا برای ماژول های میله دیود لیزر 808nm پشته های افقی آرایه های نوار دیود لیزری نصب نشده، BrandNewTech تولید کننده پیشرو آرایه های دیود لیزر است. محصولات آن به طور گسترده در کاربردهایی مانند لیزر موهای زائد، پمپاژ لیزر حالت جامد و لیدار خودرو استفاده می شود. یکی از بزرگترین نقاط قوت آن، توانایی آن در ترکیب آرایه های دیود مناسب و طرح های بسته بندی بهینه است. برای برنامه های کاربردی مشتری برخی از مشتریان ترجیح می دهند که میله های دیود لیزری نصب نشده را برای استفاده در دستگاه های خود خریداری کنند. در این مورد، ما خوشحالیم که با این مشتریان همکاری می کنیم تا بهترین میله دیود لیزر را برای بسته بندی و کاربرد آنها تعیین کنیم. ما یک مرکز تولیدی بزرگ داریم که می تواند میله های دیود را در مقادیر زیاد تامین کند و برای بیش از 25 سال سطح بالایی از تحویل به موقع را حفظ کرده ایم. BrandNewTech میله های دیود لیزری را در مشخصات مختلف ارائه می دهد.
همچنین میلههای دیود لیزری خنکشده با رسانایی بالا-CW و QCW کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی دارند. اگر مشتریان نیازهای سفارشی داشته باشند، ما نیز مطابق با مشخصات مشتری سفارشی خواهیم شد و امیدواریم خدمات ما بتواند رضایت مشتریانمان را جلب کند! اگر به مشخصات مختلف نیاز دارید، می توانید مشخصات را برای ما ارسال کنید، ما می توانیم محصول مناسب را برای شما توصیه کنیم! لطفاً ما را تماشا کنید، محصولات جدید را برای انتخاب شما به روز می کند، کارخانه ما نیز عالی است، خوش آمدید به بازدید!

تگ های محبوب: 720W Conduction Cooled با کیفیت بالا برای ماژول های نوار دیود لیزر 808nm پشته های افقی آرایه های نوار دیود لیزری نصب نشده تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










