پشته دیود میکرو کانال CW را جایگزین کنید
پشته دیود میکرو کانال CW یک راه حل لیزری پیشرفته-با قدرت بالا است که برای عملکرد موج پیوسته (CW) طراحی شده است و کارایی و قابلیت اطمینان بالایی را برای انواع کاربردهای صنعتی، علمی و پزشکی ارائه می دهد. این پشته دیود چندین دیود لیزر را در یک سیستم خنککننده میکرو{4}}کانالی فشرده ادغام میکند و عملکرد پایدار و عملکرد بالا را تضمین میکند و در عین حال نسبت توان-به{7}}ش را بالا میبرد. ایده آل برای برنامه هایی که نیاز به خروجی نور دقیق و طولانی دارند، پشته دیود میکرو کانال CW ابزاری همه کاره برای پمپاژ لیزری، پردازش مواد و طیف سنجی لیزری است.
مزایا:
به اندازه پشته لیزر دیود میکرو کانال CW.
Ausn Bars وارد شده از Jenoptik آلمان.
الزامات کیفیت آب چندان بالا نیست
گارانتی کیفیت 18 ماه است.
تعداد شلیک: بدون محدودیت در مدت 18 ماه.
برای اکثر دستگاه های حذف موهای میکرو کانال استفاده می شود.

برگه داده
شماره مورد: WC808VS600
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی در هر بار | 100W |
| تعداد میله ها | 6 |
| عرض پالس | کمتر یا مساوی با 400 میلیثانیه |
| چرخه وظیفه | کمتر یا مساوی 40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | ~100A |
| آستانه Ith فعلی | ~10A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | ~12V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20 تا 30 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
نقشه کشی بسته
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
تگ های محبوب: جایگزین CW Micro Channel Diode Stack تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










