شرح
پشته لیزر دیود سه موج Eos Ice Premium
ویژگی کلیدی:
- با عملکرد چند طول موجی، می توان از آن برای درمان های مختلف پوست استفاده کرد.
- ده میله لیزری دقیق تراز شده توزیع یکنواخت و موثر انرژی را تضمین می کند.
- اثر درمانی و ایمنی بهبود یافته است.
- عملکرد بالا، قابلیت اطمینان و طیف گسترده ای از نتایج درمان.
کاربرد:
- درمان های زیبایی

- پشته دیود لیزر عرض پالس 400 میلیثانیه و چرخه کاری کمتر یا مساوی 40 درصد را ارائه میدهد که امکان کنترل دقیق بر انتشار لیزر را فراهم میکند.
- FWHM (عرض کامل در نیمه حداکثر) 38/12 درجه بیشتر دقت و اثربخشی درمان ها را افزایش می دهد.
- حالت کار: QCW
برگه داده
شماره مورد:WC781VS1000
| نوری | |
| طول موج مرکز | 755/808/1064 نانومتر |
| حالت کار | QCW |
| توان خروجی | 1000W |
| تعداد نوار | 10 |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| عرض پالس | 400 میلیثانیه |
| چرخه وظیفه | کمتر یا مساوی 40% |
| FWHM | 38/12 درجه |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 100A |
| آستانه Lth | 18A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 20V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
| خنک کننده |
آب مقطر |
| نرخ جریان / نوار | 4 لیتر در دقیقه |
| حداکثر فشار ورودی | 350 ~ 500 کیلو پاسکال |
| ذرات آب فیلتر شده | <20um |
نقاشی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان پشته لیزر دیود سه موجی eos ice premium، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










