760 808 1064 لیزر دایود 10 میله ماژول
مزایای:
طول موج سه گانه 760 808 1064، ترکیبی از نتایج درمانی بهتر برای انواع پوست.
تکنولوژی پیشرفته لحیم کاری Ausn
تا 60 وات در هر بار در حالت QCW
10 بار، در مجموع می تواند به 600 وات برسد
جریان کاری 50 آمپر است.
ولتاژ کاری 18 ولت
کانال ماکرو، آب خنک
تنظیم محور سریع در دسترس است
بهره وری 50 درصد عملکرد پیشرو بازار را هدایت می کند
مورد استفاده برای اکثر دستگاه های لیزر موهای زائد دایود از چین، مانند ADSS، Honkon، Syntech


برگه داده
شماره مورد: WC781VS600
| نوری | |
| طول موج مرکز | 760/808/1064 نانومتر |
| توان خروجی در هر بار | 50W/60W |
| تعداد میله ها | 10 |
| عرض پالس | ≤400 میلیثانیه |
| چرخه کار | ≤40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | ~50A/60A |
| آستانه Ith فعلی | ~10A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | ~19V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20~30℃ |
| دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
| دیگران | |
| خنک کننده | آب مقطر |
| نرخ جریان / نوار | 4 تا 6 لیتر در دقیقه |
| حداکثر فشار ورودی | 350 ~ 500 کیلو پاسکال |
| دمای آب (بدون تراکم) | 23~27℃ |
| ذرات آب فیلتر شده | & lt؛ 20 میکرومتر |
نقشه کشی بسته

تگ های محبوب: 760 808 1064 لیزر دیود 10 میله تامین کنندگان ماژول، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










