شرح
پشته لیزر دایود 800W 8 Bars 760 808 1064
ویژگی های کلیدی:
100 وات در هر بار (گزینه دیگری مانند 50 وات در هر بار، لطفاً با ما تماس بگیرید)
موج 3: 760 نانومتر 808 نانومتر 1064 نانومتر
جریان عملیاتی Iop 100A
ولتاژ کاری Vop 16V

برگه مشخصات:
شماره کالا: WC341VS800
نام مورد: 800W 7608081064nm لیزر دیود عمودی پشته آب خنک
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز | 760 نانومتر/808 نانومتر/1064 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| حالت کار | QCW |
| توان خروجی در هر بار | 100W |
| تعداد میله ها | 8 |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 38 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 12 درجه |
| عرض پالس | ≤400 میلیثانیه |
| چرخه ی وظیفه | ≤40% |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 100A |
| آستانه Ith فعلی | 20A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 16V |
| راندمان تبدیل نیرو | 45% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~30℃ |
| دمای ذخیره سازی | 0-55℃ |
نقشه کشی بسته:

تگ های محبوب: 800w 8 bar 760 808 1064 تامین کنندگان پشته لیزر دایود، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










