پشته لیزر دیود 808 نانومتری برای تعویض و تعمیر
ویژگی ها:
- میله لیزر دایود از Jenoptik
- آلمان وارد کرد
- طول عمر: بیش از 10000 ساعت
- قدرت بالا
برنامه های کاربردی:
- رفع موهای زائد
- زیبایی
- مراقبت های بهداشتی

پشته لیزر 808 نانومتری 300 وات برای بازسازی و تعمیر. با 3 میله آلمانی، قابلیت اطمینان و پایداری بالا.
ما از هیت سینک خنک کننده میکرو کانال برای ایجاد پشته لیزر دیود استفاده می کنیم که دارای قابلیت اطمینان بالا و طول عمر طولانی است. در صورت نیاز مشتری، ما همچنین میتوانیم پشته لیزری ماکرو کانال{1} را با قیمت رقابتی ارائه کنیم.
برگه داده
شماره مورد: WC808VS300
نام مورد: پشته لیزر دایود 100 وات در هر بار 808 نانومتر
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808 نانومتر |
| تحمل طول موج | ± 10 نانومتر |
| توان خروجی در هر بار | 100W |
| تعداد میله ها | 3 |
| واگرایی محور سریع (FWHM) | 38 درجه |
| واگرایی محور آهسته (FWHM) | 12 درجه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 100A |
| آستانه Ith فعلی | 18A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 5.4V |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 20 تا 30 درجه |
| دمای ذخیره سازی | 0-55 درجه |
نقاشی:
ما پس از دریافت اقلام 20 ماه گارانتی ارائه می دهیم. اگر محصول ظرف 20 ماه خراب شد، می توانید محصول را پس بگیرید، ما تعمیرات اساسی انجام می دهیم و گزارش تعمیرات اساسی برای شما ارسال می شود. اگر آسیب ناشی از خود محصول باشد، ما آن را به صورت رایگان برای شما تعمیر می کنیم.
اگر دسته شما آسیب دیده است، می توان از این محصول برای تعویض آن استفاده کرد، همچنین مشتریان می توانند آرایه انباشته آسیب دیده را برای شرکت ما ارسال کنند، ما آن را تعمیر و تعویض می کنیم!
تگ های محبوب: تامین کنندگان پشته لیزر دیود 100 وات در هر بار 808 نانومتر، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










