شرح
لیزر دیود همراه فیبر 600mW 785nm
امکانات:
طول موج تثبیت شده
توان خروجی 600mW
طول موج 785 نانومتر
قطر هسته فیبر 105 میکرون
پهنای باند باریک< ؛ 0.12 نانومتر
0.22N.A.
برنامه های کاربردی:
لیزر رامان
طیف سنجی
حس کردن
پزشکی
نظامی

صفحه ویژه:
شماره مورد: FC785DL600
صفحه ویژه:
شماره مورد: FC785DL600
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکزی λ | 785 نانومتر |
| تحمل طول موج | 0.5 نانومتر |
| توان خروجی | 600mW |
| عرض طیفی FWHM | 0.1 نانومتر |
| کارایی شیب | 0.98W/A |
| برق | |
| Iop جریان فعلی | 0.92A |
| آستانه فعلی | 0.31A |
| عامل ولتاژ Vop | 1.82V |
| PD | GG lt ؛ 2000μA |
| ترمیستور kΩ / β (25 ℃) | 10±5%/3450 |
| جریان / ولتاژ کار TEC | 2.5A/6.3V |
| فیبر | |
| شعاع خمش فیبر | GG gt ؛ 40 میلی متر |
| قطر هسته فیبر | 105um |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 1M |
| اتصال فیبر | SMA905 یا FC / PC |
| حرارتی | |
| دمای کار | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی | -20-50℃ |
| ضریب دما طول موج | 1 0.01 نانومتر / |
نقاشی

تگ های محبوب: 600mw 785nm فیبر دیود همراه لیزر دیود تامین کنندگان ، تولید کنندگان چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، ساخته شده در چین










