لیزر دایود کوپل شده با فیبر بالا
نمای کلی
ویژگی ها:
فیبر 300 وات-دیود لیزر جفت شده با هسته فیبر 200 میکرومتر
طراحی فشرده، قدرت خروجی پایدار، قدرت بالا، راندمان بالا و بسته بندی مناسب
منبع نور لیزر مادون قرمز فوق العاده شدید و CW
فرآیند آب بندی موازی، طراحی ضد تراکم
برنامه های کاربردی:
کاربردهای صنعتی
دیودهای لیزر کوپل شده فیبر در کاربردهای صنعتی مختلفی مانند برش لیزری، جوشکاری لیزری و علامت گذاری لیزری استفاده می شود. از لیزر می توان برای برش مواد، جوش فلز و علامت گذاری اشیاء با علامت گذاری دائمی استفاده کرد. آنها همچنین در انواع کاربردهای صنعتی دیگر مانند چاپ، بسته بندی و ساخت استفاده می شوند.

حداکثر مطلق رتبهبندیها را میتوان فقط برای مدت کوتاهی روی دستگاه اعمال کرد. قرار گرفتن در معرض حداکثر رتبهبندیها برای مدت طولانی یا قرار گرفتن در معرض بیش از یک یا چند درجه حداکثر ممکن است باعث آسیب شود یا بر قابلیت اطمینان دستگاه تأثیر بگذارد.
برگه مشخصات:
شماره کالا: FC976DL300
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج | 976 نانومتر |
| قدرت | 300W |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| بهره وری شیب | 18W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | >60 میلی متر |
| قطر هسته فیبر | 200 میلی متر |
| فیبر NA | 0.22NA |
| طول فیبر | 1.5-2m |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 19.5-21A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 34-36V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15 تا 35 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 55 درجه |
| دمای طول موج ضریب | 0.35 نانومتر در درجه |
اندازه:

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود کوپل شده با فیبر بالا، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










