شرح
دیود لیزری 100 واتی 808 نانومتری چند حالته جفت شده با فیبر بالا
Brandnew Technology، یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو لیزر دیود در چین با 10 سال' تجربه، دارای یک کارخانه حرفه ای است که لیزر دیود کوپل شده با فیبر cw/qcw/pulse/multimode با کیفیت بالا تولید می کند و با قیمت رقابتی به فروش می رساند.
ویژگی:
قدرت بالا و پایداری بالا
200um/0.22NA/1.5m/SMA905
CW چند حالته فیبر کوپل شده
40% راندمان تبدیل برق
کاربرد:
منبع پمپاژ
پردازش مواد
روشنایی
علامت گذاری لیزری، حکاکی لیزری
برگه داده
شماره کالا: FC808DL100
نام مورد: 808 نانومتر دیود لیزر جفت شده با توان بالا
| نوری | |
| طول موج مرکز | 5±808 نانومتر |
| توان خروجی | 100W |
| حالت کار | CW |
| پهنای طیفی FWHM | 5 نانومتر |
| بهره وری شیب | 12W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | & gt؛ 75 میلی متر |
| طول فیبر | 1.5m |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| هسته فیبر | 200 میلی متر |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 9.5A |
| آستانه Ith فعلی | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 27V |
| راندمان تبدیل نیرو | 40% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی | -20-55℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.3nm/℃ |
نقاشی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر کوپل شده با توان بالا 808nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










