شرح
لیزر دیود فیبر جفت شده 8 وات 980 نانومتری
ویژگی های کلیدی:
خروجی 8 وات از تک امیتر در 975-980 نانومتر
عملیات CW
محفظه ایزوله شده به صورت هرمتیک
فیبر چند حالته 105um، NA 0.22
& gt؛ 90% انرژی 0.17NA
اتصال فیبر FC/APC

برگه مشخصات
شماره کالا: FC980DL8
| نوری | |
| طول موج مرکز | 980 نانومتر |
| توان خروجی | 7~8W |
| پهنای طیفی FWHM | ≤6 نانومتر |
| & gt؛ 90٪ انرژی | 0.17NA |
| بهره وری شیب | 0.9W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | & gt؛ 30 میلی متر |
| هسته فیبر / روکش / قطر بافر | 105um/125um/250um |
| طول فیبر | 1m |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | FC/APC |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | ≤12A |
| آستانه Ith فعلی | ≤0.9A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | ≤2.2V |
| راندمان تبدیل نیرو | ~48% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~55℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30~70℃ |
| ضریب دمای طول موج | ~0.3nm/℃ |
نقشه کشی بسته

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود جفت شده فیبر 8w 980 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










