شرح
لیزر دایود 70 واتی 940 نانومتری با اتصال فیبر SMA905
ویژگی های کلیدی:
فیبر: 105um/0.22NA/1-2m/SMA905
توابع PD و ترمیستور در دسترس هستند
تراشه لیزری Jenoptik آلمان
طول عمر:>؛ 10000 ساعت

برگه اطلاعات:
شماره کالا: FC940DL70
| نوری | |
| طول موج مرکز | 10±940 نانومتر |
| توان خروجی | 70W |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| بهره وری شیب | 6W/A |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | 60 میلی متر |
| هسته فیبر | 105m±1.5 |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| طول فیبر | 1~2m |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 12A |
| آستانه Ith فعلی | 0.9A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 11V |
| راندمان تبدیل نیرو | 45% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی | -20-70℃ |
| دمای طول موج ضریب | 0.3 نانومتر/℃ |
نقاشی:

تگ های محبوب: لیزر دیود 70w 940 نانومتری با اتصال دهنده فیبر sma905 تامین کنندگان، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










