شرح
دیود لیزر خروجی فیبر 45 واتی 915 نانومتری
امکانات:
فیبر 0.22 دیافراگم عددی (NA): توان خروجی 45 وات
قابلیت اطمینان بالا
دیافراگم 105 میکرومتر
کنتاکت های الکتریکی جدا شده
انتشار کم نویز CW
برنامه های کاربردی:
ویژه توسعه یافته برای کاربردهای پمپاژ لیزر فیبر و کاربردهای پزشکی یا پردازش مواد.

برگه مشخصات
شماره کالا: FC915DL45
| نوری | |
| طول موج مرکز | 10±915 نانومتر |
| توان خروجی | 45W |
| پهنای طیفی FWHM | 6 نانومتر |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | 60 میلی متر |
| هسته فیبر | 105 میلی متر |
| طول فیبر | 1-2m |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 10A |
| آستانه Ith فعلی | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 6V |
| راندمان تبدیل نیرو | 50% |
| حرارتی | |
| دمای عملیاتی | 15~35℃ |
| دمای ذخیره سازی | -20~70℃ |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/℃ |
ابعاد

تگ های محبوب: تامین کنندگان دیود لیزر خروجی فیبر 45w 915nm، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










