لیزر دیود کوپل شده فیبر 1000 واتی 915 نانومتری
برندنیو ایده ترکیب پرتوهای فضایی متراکم (DSBC) را معرفی کرد و آن را به صورت تجربی با منبع پمپ سطح کیلووات ثابت کرد. در حال حاضر، توان خروجی تک امیترها به 15W~30W@BPP≈5-12mm·mrad با راندمان الکترواپتیکی رسیده است.<60%. This makes it possible for the high-power pump source with optical fiber output to maintain high brightness, small volume, and light weight. With commercial available chips, Brandnew achieved 1000W output at 915nm (or 976nm) from a 200μm core diameter 0.22NA fiber is obtained and mass of ≈400g. In the future, with increasing diode chip brightness and electro-optical efficiency, the pump source with high power and mass ratio will have an important role in small size and high power fiber lasers, which will become an active driver for defence and industrial applications.


لیزر دیود کوپل شده فیبر 1000 وات 915 نانومتری بر روی یک پلت فرم بسیار کارآمد عمل می کند و آن را به کارآمدترین دیود لیزر جفت شده فیبر موجود امروز تبدیل می کند. با راندمان تبدیل عالی، پایداری توان و طول عمر طولانی، دیود لیزر راه حل ایده آل برای بسیاری از کاربردها است. این به طور قابل توجهی نسبت به دیودهای لیزری سنتی کارآمدتر انرژی است و توان خروجی بالاتری را برای پاسخگویی به انواع نیازها ارائه می دهد.
مشخصات:
شماره مورد FC915DL1000
| نوری | |
| طول موج مرکز | 10±915 نانومتر |
| توان خروجی | 1000 وات |
| حالت کار | Cw |
| فیبر | |
| شعاع خم فیبر | >65 میلی متر |
| قطر هسته فیبر | 200 ماه |
| دیافراگم عددی فیبر | ٪7b٪7b0٪7d٪7d.22NA |
| اتصال فیبر | برهنه |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | 35A |
| آستانه Ith فعلی | 1.0A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 70V |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30-70 درجه |
بعد

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود جفت شده فیبر 1000w 915 نانومتر، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










