لیزر دیود قابل جدا شدن فیبر 20 واتی 915 نانومتری
از نقطه نظر الکتریکی، لیزر دارای جریان آستانه 1 آمپر است و با جریان عملیاتی 13 آمپر و ولتاژ مورد نیاز 4 ولت به طور موثر عمل می کند. این مشخصات سازگاری لیزر با سیستم های مختلف الکتریکی و کارایی آن در مصرف برق را برجسته می کند.
از نظر مدیریت حرارتی، لیزر در 25 درجه آزمایش می شود و می تواند در محدوده دمای ذخیره سازی از -30 تا 7{3}} درجه کار کند. همچنین دارای ضریب دمایی طول موج 0.3 نانومتر بر درجه است که پایداری آن را در شرایط دمایی مختلف نشان می دهد.

ویژگی:توان خروجی 20 وات
طول موج 915 نانومتر
اتصال فیبر استاندارد برای 200μm/ 0.22NA
کاربرد:پزشکی (برای جراحی آب مروارید، جراحی گلوکوم، زیبایی پوست، برای آکنه پوست، کک و مک، جوانسازی پوست، دندان، برای درمان ریشه، سفید کردن دندان)
پمپاژ
صنعتی
ارتباطات
تحقیقات علمی
شماره مورد:FC915CB20
| نوری | |
| طول موج مرکز | 915nm±10nm |
| توان خروجی | 20W |
| فیبر | |
| هسته فیبر | 200 میلی متر |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 13A |
| آستانه Lth | 1A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 4V |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر/درجه |
اندازه لیزر:

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود قابل جدا شدن فیبر 20 واتی 915 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










