شرح
لیزر فیبر 200 واتی 1070 نانومتری تک حالته
ویژگی ها:
- طول موج 1060-1080nm
- محدوده توان:10-100%
- هسته فیبر: 14 میلی متر
- کیفیت پرتو M2: <1.5
برنامه های کاربردی:
- نصب تجهیزات صنعتی
- تحقیقات آزمایشگاهی
- نصب ماشین آلات

مشخصات
شماره مورد: FC1070SM200
| نوری | ارزش معمولی |
| طول موج مرکز | 1060-1080nm |
| توان خروجی | 200W |
| عرض طیف @ 3dB | <5 نانومتر |
| حداکثر فرکانس مدوله شده | <5 کیلوهرتز |
| محدوده قدرت | 10-100% |
| کیفیت پرتو M2 | <1.5 |
| فیبر | |
| هسته فیبر | 14 ماه |
| طول فیبر | 5m |
| اتصال فیبر | QBH |
| برقی | |
| Lop جریان عملیاتی | 15A |
| پرتو آمینینگ | موجود است |
| ولتاژ عملیاتی Vop | 48V |
| حرارتی | |
| دمای کاری | 0-40 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -10-60 درجه |
| خنک کننده | هوا |
طراحی:

تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود تک حالته 200w 1070 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین













