شرح
لیزر دیود کوپل شده فیبر 808 نانومتری 1064 نانومتری
توضیحات
- این سیستم پیشرفته، مزایای منحصر به فرد طول موج 808 نانومتر و 1064 نانومتر را برای تطبیق پذیری در رسیدگی به طیف گسترده ای از مشکلات پوستی مانند برداشتن مو، ضایعات عروقی، هایپرپیگمانتاسیون و احیای کلی پوست ترکیب می کند.
- لیزرهای ما از فیبر NA 0.22 105 میکرومتری با کیفیت بالا استفاده میکنند که تحویل دقیق و کنترلشده انرژی به منطقه مورد نظر را تضمین میکند و عملکرد کل سیستم را افزایش میدهد.
- لیزر در یک حالت موج پیوسته (CW) قابل اعتماد عمل می کند تا انرژی خروجی پایدار و ثابتی را ارائه دهد، از ارائه درمان یکنواخت و به حداکثر رساندن کارایی اطمینان حاصل کند.
- علاوه بر این، کانکتور SMA905 سازگاری با طیف گسترده ای از اجزای نوری را تضمین می کند و انعطاف پذیری و سهولت استفاده را برای یکپارچه سازی سیستم در تنظیمات بالینی مختلف فراهم می کند.

ویژگی ها
- 808nm +1064nm
- فیبر 105 میکرومتر NA 0.22
- حالت کار CW
- SMA905

برنامه
- دندانپزشکی
- پوست
- درمانی
- دامپزشکی
برگه داده
شماره مورد:FC8010DL7
| نوری | |
| طول موج مرکز | 808nm±5nm/2W |
| طول موج مرکز | 1064nm±10nm/5W |
| حالت کار | CW |
| فیبر | |
| هسته فیبر | 105 میلی متر |
| طول فیبر | 1m |
| دیافراگم عددی فیبر | 0.22NA |
| اتصال فیبر | SMA905 |
| برقی | |
| جریان عملیاتی Iop | <12A |
| آستانه Ith فعلی | 2A |
| ولتاژ عملیاتی Vop | <3V (4 pins each) |
| حرارتی | |
| دمای تست | 25 درجه |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 70 درجه |
| ضریب دمای طول موج | 0.3 نانومتر در درجه |
طراحی
تگ های محبوب: تامین کنندگان لیزر دیود جفت فیبر 808 نانومتری 1064 نانومتری، تولید کنندگان چین، کارخانه، عمده فروشی، ساخت چین










